Jump to content

Nowości

• REKRUTACJARekrutacja otwarta na only dd2
    28.02.2019
Sign in to follow this  
August

ub August

Recommended Posts

Nick: August
Nick admina banującego: wOjTeK2005PL
Opis sytuacji: co tu dużo gadać... dostałem bana za rzekome auto bh, którego nie mam, a takie skakanie to lata praktyki ;)
SID: STEAM_2:0:1938463499
Mapa: de_dust2
Data i Godzina: 14.04.19 - 13:05:16
Link Do Screenów (SSy muszą być na zippyshare spakowane w paczkę): ---

Jak tylko pojawi się demko biorę się za rospikę 😉

• Like 1

Demo: https://liveserver.pl/hltv.php?server_id=11862&download=hltv-1904141302-de_dust2-1323.zip

4:26 - wybijanie się w idealnym momencie bez żadnych stref
4:33 - stanie w miejscu i skok po skoku. Typowa sytuacja przy abh. Gracz chcąc przeskoczyć schodek. Trzyma spacje co sprawia, że skacze w miejscu dzięki abh
4:36 - kolejne skoki na bok. Bez żadnych stref za to płynne wybicia w idealnym momencie
5:27 - kolejne skoki z wybijaniem się w idelnym momencie bez żadnych stref
6:39 - sytuacja się powtarza
7:20 - niby proste dwa skoki. Robi je często. Niby nic dziwnego. A jednak. Zawsze wybija się w idelnym momencie. Nigdy jeszcze mu się nie zdarzyło, że nie wyszło mu bh, że nie odbił się w idealnym momencie. Zawsze perfekcyjnie. A to dziwne na osobę, która strzela dopiero po 3 sek po zobaczeniu przeciwnika
8:45 - typowe abh. Patrzenie przed siebie. Zero stref. A mimo to idealne odbicia
9:54 - sytuacja się powtarza
10:18 - próbuje robić strefy, ale marnie mu to wychodzi. Jednak co dziwne bh wyszło. Wszystko w idealnym momencie. Nie stracił prędkości. Nie zatrzymał się
11:20 - kolejne marne strefy
11:30 - typowe abh. Patrzenie na wprost, zero stref a wybicia idealne
12:25 - No co tu pisać. Ktoś kto miał jakiekolwiek doświadczenie z bh widzi, że timingowo skoki wychodzą mu idealnie. A jest to niemożliwe robiąc takie "strefy"
14:08 -
14:35 - cała seria abh

Moja opinia. Najprostszy abh. Bez auto strafe. Trzeba samemu robić strefy. Czyli mówiąc prościej. Idealne wybicia bez stref, żeby nabrać prędkości potrzebne jest idealne wybicie + strefy. Samo idealne wybicie daje Ci normalną prędkość ale bez przyspieszenia. Widać to po graczu. Wszystko idealnie się wybija. Nigdy nie zwalnia ani się nie zatrzymuje. Jednak nie może nabrać prędkości ponieważ nie ma auto strafe. A sam nie potrafi robić stref. Zostawiam do decyzji oraz wypowiedzeniu się osobom, które się na tym znają i mogą wnieść coś ciekawego do tematu.

Demko mi nie działa, więc nie mam jak popatrzeć, ale powiem tylko że kilka lat już gram i może mam słaby komputer który w cs 1.6 wyciąga te marne 20 fps, przez co nie mam tak świetnych reakcji po zobaczeniu przeciwnika, to i tak ktoś kto nie potrafi robić bh bez wspomagaczy tego nie zrozumie że da się zwyczajnie robić takie "cuda", które wchodzą w nawyk i nawet się ich nadużywa i są one przydatne nawet w normalnej grze. W sumie serwer stracił "tylko" jednego gracza. Dzięki za grę i pozdrawiam ;)

• Smutny 1

Ban zostaje

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy Guidelines