Jump to content

Nowości

  • REKRUTACJARekrutacja otwarta na only dd2
    28.02.2019
Sign in to follow this  
luki3507

Informacje

Recommended Posts

Witajcie.

Zaczniemy od złożenia życzeń wszystkim kobietką a w szczególności tym z naszego forum @Ajvorka : * @Anika22, grono mężczyzn z naszego forum życzy wam wszystkiego najlepszego w dniu waszego święta 🌼💮.

Teraz do rzeczy związanych z siecią, jak widać serwer wystartował i radzi sobie całkiem nieźle jak na początek, na dniach zostanie kupiona kolejna reklama więc ilość graczy może jeszcze się polepszy, dlatego zostanie otwarta przyśpieszona rekrutacja na admina (zapraszamy do składania podań).
Jeśli macie jakieś propozycję odnośnie serwera można zgłaszać je na forum w dziale serwera lub bezpośrednio do właścicieli @Ajvorka : * lub @Konstanty. .
Od jutra  @pika pika ? otrzyma rangę opiekuna serwera i wspomoże wyżej wymienioną dwójkę właścicieli.

Nasze forum również czeka kilka zmian, będą to zmiany w kategoriach i działach dlatego gdy zobaczycie że forum jest chwilowo zamknięte nie panikujcie bo własnie wtedy będziemy przeprowadzać zmiany 😜 

 

Post pisany na szybko więc może wyglądać trochę chaotycznie.😁

  • Like 1
  • Dziękuje 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa dziękuję 😘

 

@pika pika ? Gratulacje 😍

  • Like 1
  • Dziękuje 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy Guidelines