Skocz do zawartości
Darth Vaders

[Odrzucone] Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: Darth Vaders
2.Imię: Piotrek
3.Wiek : 16
4.Znajomość AMX (0-10): 8
5.Mikro (Tak/Nie): Tak
6.Składka (Tak/Nie): Tak co miesiąc
7.Link do Twojego GameTrackera:https://www.gametracker.com/player/Darth Vaders/185.30.124.110:28018/
8.Parę słów o sobie: jestem miły kulturalny lubie grac w cs i grac w piłke nożna.
9.Dlaczego chcesz być adminem : Chce byc adminem ponieważ chce pomóc w ogarnianiu serwera.
10.Czy posiadasz steam ( Tak/Nie)(Link do konta steam): Nie.
11.Ile Czasu możesz poświęcić na serwerze (minimum 7h w tygodniu?): 10h nawet wiecej.
12.Staż gry w CS 1.6: 3,4 lata.
13.Czy posiadałeś/aś już admina: Tak.
14.Czy posiadasz gdzieś rangę typu admin?: Nie.
By  luki3507,

zgłoś się do mnie na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość wymagań spełniasz no ale w wymaganiach jest też punkt: " Aktywny udział w życiu sieci ". A z tym u Cb marnie.. 2 posty z czego jeden to podanie. Napisać 2 posty w ciągu ponad 2 tygodni to słabo xd GT na plus lecz słabo bo bez Steam'a. Co do tej znajomości AMXX to też bym miał wątpliwości bo na serwerze nie raz mnie pytałeś o takie rzeczy co powinien gracz wiedzieć a co dopiero admin xd Na forum też się nie przywitałeś i w punkcie " parę słów o sobie " aż za bardzo do siebie to wziąłeś bo dosłownie 12 słów xd

Na chwilę obecną to jestem Neutral.. Jesteś spoko osobą bo nie raz z Tobą grałem ale co do wymagań to trochę lipa 😛  Zobaczymy jakie zdanie na ten temat ma reszta użytkowników forum 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+ Łoo z bachor za chwila z Ciebie bydzie 😄 

+ Synek je oddany temu serwerowi

+ GT powaliło mnie twoje GT na kolana 😄 A tak szczerze rano Cię widzę, więc nie widzę problemu 

+ zachowanie na poziomie Prawiczka 

+ Składka 

Nie słuchej tego synka, co wyżyj napisoł,  bydziesz się na 100% udzieloł w sercu tego forum winc jeżech na Ja 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można dać szansę, ale popraw aktywność na forum. 

+ Wiek

+ Składka 

+ Zgłasza cheaterów 

- Aktywność forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałbym mu szansę bo brakuje adminów.

Jestem na tak

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem tego samego zdania co Pan wyzej,brac niech pokaze co umie.

Jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że można dać szansę.

Na małe TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grałem z nim nie raz i mogę powiedzieć, z swoj chłop jest szansa się należy a jak ją wykorzysta to już jego sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajomość amx na 8?

Po tych wiadomościach jestem na nie i uj. Mieliśmy już takich adminów którzy wielce amx 8/10 A później hltv banowali. 

Nie wiem może jakiś próbny ten admin albo cos? Rozumiem mało adminów na sieci ale jeżeli to ma tak wyglądać to.. 

20190717_160512.jpg

20190717_160615.jpg

• Like 2
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin