Skocz do zawartości
Kodak

Szybka rekrutacja na Redaktora!

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym otwieram szybką rekrutację na redaktora ze zmniejszonymi wymaganiami!

Wymagania:

* Ukończone 15 lat
* Przynajmniej 10 postów na forum.
* Konto na forum od minimum 2 dni,
* Znajomość ortografii, stylistyki oraz gramatyki j.polskiego,
* Przykładowa praca,

Wzór:

Imię:
Dlaczego ty?:
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:
Coś o sobie:
Przykładowa praca(np. wywiad, gazetka itp.):

Podania należy pisać w tym temacie.

Pod tematem mogą odpowiadać tylko osoby składające podanie oraz administracja.

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

|. Kim jest redaktor?

Redaktor to osoba, która opiekuje się redakcją. Zazwyczaj ma wyznaczone swoje działy na przykład: P&O, wywiady, artykuły. Oczywiście to jest przykład.

||. Wymagania.

Ukończone 15 lat; ✔
Przynajmniej 10 postów na forum; 
Konto na forum od minimum 2 dni; 
Znajomość ortografii, stylistyki oraz gramatyki j.polskiego; 
Przykładowa praca; 

Legenda:

✔ - Spełniam owe wymaganie. 

✔ - Myślę, że spełniam owe wymaganie. 

✔ - Niestety nie spełniam wymagania. 

|||. Wzór

Imię: Mam na imię Wiktor. 

Staż na forum: Niestety nie całe dziesięć dni. 

Dlaczego ty?: Jestem osobą kreatywną, która chce dążyć do celu, pomimo przeszkód. Mam czas jak i chęć pisania wywiadów, artykułów, pytania dnia. Podanie piszę, aby pomóc Kodakow'i, ponieważ wiem, ile redakcja poświęca czasu. 

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:  Nie jestem w stanie powiedzieć, czy zawsze mogę siedzieć na forum po 3-4 godziny. Lecz zawsze jestem pewien około godziny. Więc wszelki artykuł lub ciekawostkę zawsze napiszę. 

Coś o sobie: Mam na imię Wiktor, mieszkam w Krakowie, a dokładnie na Wawelu. Lubią moje miasto, mieszkam w nim już sześć lat. Więc je doskonale znam. Nie jestem chłopakiem który, lubi chodzić na miasto, bądź na imprezy. Lecz nie zaprzeczam, że czasami się gdzieś nie wybiorę. Interesuję się informatyką. W wolnej chwili lubię pobiegać lub poćwiczyć na siłowni. To tyle 😄

>KLIK<

>KLIK<

Na forum, którym mam rangę piszę pożegnanie.

Dziękuje!

By Kodak,

Przyjmuję. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię : Maciek

Staż na forum : 2 tygodnie

Dlaczego ty :  Jestem osobą zdeterminowaną, która wie czego chce w życiu. Oraz osobą kreatywną. Chcę także pomóc victorowi, w jego pracy bo wszystkiego sam nie uciągnie.

Ile wolnego czasu na pełnienie funkcji rekaktorskiej : Tak dokłanie to nie wiem. Ale gdy mam przy sobie telefon to wchodzę tak co godzinę sprawdzić co się dzieje na forum.

Coś o sobie : Mam na imię Maciek. Mam za sobą 15 wiosen, mieszkam w województwie lubelskim a bardziej dokładnie to w miasteczku łuków. interesuje sie piłka nożną oraz motoryzacją.

przykładowe prace

Edytowane przez *Telepatic*
  • Haha 1
By Kodak,

Przyjmuje. Skontaktuj się z obecnym redaktorem w kwestii podziału obowiązku. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Patryk
Staż na forum: Konto mam od kilku miesięcy, ale na forum siedzę od 2 dni. 
Dlaczego ty?: Jestem doświadczony, kulturalny, pomocny, umiem pracować w grupie.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Bardzo dużo. 
Coś o sobie: Mam na imię Patryk, mam 16 lat. Pochodzę z Woj. Podkarpackiego z miasta Łańcut, okolice Rzeszowa. Moim hobby jest granie w piłkę nożną i od pewnego czasu mma. 

Może ta praca nie jest jakoś super, ale była na szybko. 😄 

Edytowane przez Cisu
  • Like 1
  • Haha 1
By Kodak,

Przyjmuje. Skontaktuj się z obecnym redaktorem w kwestii podziału obowiązku. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi