Skocz do zawartości
Witaj na HolyStrike.pl - Sieć serwerów Counter-Strike, CS:GO, GMod, CS 1.6, i inne!
Kuality

Kłaniam się nisko, aż po same kule xD

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko Wszystkim!

Jako, że już prawie tydzień na forum to pasowałoby się jakoś oficjalnie przywitać a więc w tym momencie do tego przystąpię. 😅

Od strony personalnej to na imię mi Bartłomiej, lat 18 kończę w lipcu. Mieszkam na Podkarpaciu a dokładniej w Bieszczadach. 🐻

Uczęszczam do technikum, kończę aktualnie 2 klasę na profilu Technik Mechanik a kierunek to operator maszyn CNC. 

Strona personalna zamknięta to trochę o zainteresowaniach itp. Przygodę z CS'em zacząłem 5 lat temu. Przez te 5 lat przewinąłem się przez kilka sieci na których spotkałem wiele wartościowych osób, oraz przez wiele rang. Od 2 lat miałem przerwę właśnie w interesowaniu się sieciami Counter Strike i pomyślałem, że czas wrócić do tego no i tak natrafiłem na HolyStrike i myślę że zostanę tu na dłużej. 😊 Na serwerze można mnie spotkać pod takim nickiem jak na forum oraz zapraszam też na mojego Steam'a. Co do zainteresowań to oczywiście na pierwszym miejscu stawiam tu zamiłowanie do motoryzacji i sportów wyczynowych. W pewnym stadium interesuję się też piłką nożną oraz koszykówką, że tak powiem od strony ponad podstawowej 😂 Wiele mam zainteresowań aczkolwiek tym wcześniej wymienionym poświęcam większą uwagę. 

Myślę, że na chwilę tyle wystarczy z resztą większość napisałem a i tak na przełomie tygodni zapewne lepiej się z Wami poznam! 😊

Pozdrawiam, Kuality 🖐️

Edytowane przez Kuality

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No witam

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Bardzo ciekawe przystanie, można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć o Tobie.

Ciekawi mnie do jakiego sportu masz największe zamiłowanie i że tam się wyrażę, który kręci Cię najbardziej? 

Normalnie wywiad z nim róbcie xD oczywiście w pierwszej kolejności ze mną, w końcu najlepsza Redaktorka, tylko, że nie tu xD.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Kolorowa napisał:

Witam. Bardzo ciekawe przystanie, można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć o Tobie.

Ciekawi mnie do jakiego sportu masz największe zamiłowanie i że tam się wyrażę, który kręci Cię najbardziej? 

Normalnie wywiad z nim róbcie xD oczywiście w pierwszej kolejności ze mną, w końcu najlepsza Redaktorka, tylko, że nie tu xD.

Najbardziej to mam zamiłowanie do kosza xd

Chodzę na treningi więc do tego przykładam większa uwagę a z piłki nożnej to ograniczam się do oglądania meczy xdd

Edytowane przez Kuality
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Kumpel 🤪

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin