Skocz do zawartości
Kuality

Kłaniam się nisko, aż po same kule xD

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Siemaneczko Wszystkim!

Jako, że już prawie tydzień na forum to pasowałoby się jakoś oficjalnie przywitać a więc w tym momencie do tego przystąpię. 😅

Od strony personalnej to na imię mi Bartłomiej, lat 18 kończę w lipcu. Mieszkam na Podkarpaciu a dokładniej w Bieszczadach. 🐻

Uczęszczam do technikum, kończę aktualnie 2 klasę na profilu Technik Mechanik a kierunek to operator maszyn CNC. 

Strona personalna zamknięta to trochę o zainteresowaniach itp. Przygodę z CS'em zacząłem 5 lat temu. Przez te 5 lat przewinąłem się przez kilka sieci na których spotkałem wiele wartościowych osób, oraz przez wiele rang. Od 2 lat miałem przerwę właśnie w interesowaniu się sieciami Counter Strike i pomyślałem, że czas wrócić do tego no i tak natrafiłem na HolyStrike i myślę że zostanę tu na dłużej. 😊 Na serwerze można mnie spotkać pod takim nickiem jak na forum oraz zapraszam też na mojego Steam'a. Co do zainteresowań to oczywiście na pierwszym miejscu stawiam tu zamiłowanie do motoryzacji i sportów wyczynowych. W pewnym stadium interesuję się też piłką nożną oraz koszykówką, że tak powiem od strony ponad podstawowej 😂 Wiele mam zainteresowań aczkolwiek tym wcześniej wymienionym poświęcam większą uwagę. 

Myślę, że na chwilę tyle wystarczy z resztą większość napisałem a i tak na przełomie tygodni zapewne lepiej się z Wami poznam! 😊

Pozdrawiam, Kuality 🖐️

Edytowane przez Kuality

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No witam

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Bardzo ciekawe przystanie, można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć o Tobie.

Ciekawi mnie do jakiego sportu masz największe zamiłowanie i że tam się wyrażę, który kręci Cię najbardziej? 

Normalnie wywiad z nim róbcie xD oczywiście w pierwszej kolejności ze mną, w końcu najlepsza Redaktorka, tylko, że nie tu xD.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Kolorowa napisał:

Witam. Bardzo ciekawe przystanie, można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć o Tobie.

Ciekawi mnie do jakiego sportu masz największe zamiłowanie i że tam się wyrażę, który kręci Cię najbardziej? 

Normalnie wywiad z nim róbcie xD oczywiście w pierwszej kolejności ze mną, w końcu najlepsza Redaktorka, tylko, że nie tu xD.

Najbardziej to mam zamiłowanie do kosza xd

Chodzę na treningi więc do tego przykładam większa uwagę a z piłki nożnej to ograniczam się do oglądania meczy xdd

Edytowane przez Kuality
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Kumpel 🤪

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam i o zdrowie pytam 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin