Skocz do zawartości
Witaj na HolyStrike.pl - Sieć serwerów Counter-Strike, CS:GO, GMod, CS 1.6, i inne!
Freya

[Zaakceptowane] Fleja na modka

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię: Aga
Coś o sobie:Matka polka z prawdziwego zdarzenia, do tego osoba z poczuciem humoru i dystansem do siebie.
Ile czasu możesz spędzać na forum: Cały czas spędzam
Czy byłeś kiedykolwiek karany na naszych serwerach lub forum: nope, chociaż @ luki3507 dzis dodał mi notatkę ostrzegawczą do posta. 
Co chciałbyś nowego wprowadzić na forum: Jeszcze nie wiem, ale jak widać z dnia na dzień w redakcji się zmienia. Jestem dość kreatywna i pracowita, a z resztą widać to po dziale redakcji. Minus to, ze niegdy nie pełniłam tej funkcji i tak naprawdę pisze podanie o to, aby się nauczyć i dodatkowo pomóc. Jak widzi każdy z was angażuję się w rozbudowe sieci i chciałabym dodatkowo w jakiś sposób odciążyć Moderatora i Właścicieli, a dodatkowo zdobyć doświadczenie na owej randze. Nie mam co zrobić z ilością wolnego czasu, bo jak wiecie starałam się o redaktora na innej sieci, ale tam stwierdzili, że jestem chamem i jestem mało pomysłowa.
C
zy potrafisz obsługiwać funkcje moderatora na skrypcie IPS [TAK/NIE]: Nie
Dlaczego właśnie ty powinieneś zostać moderatorem: Bo jestem fajna i pracowita. Pomysłów mi nie brakuje, dodatkowo jestem ładna(joke) i mogłabym zostać twarzą sieci, a tak serio przydadzą się dodatkowe ręce do pracy nawet z tak małą ilością jak mamy na dzień dzisiejszy.
Czy posiadasz rangę na innej sieci[TAK/NIE]:Nie

Specjalnie dla Ukiego się nie rozpisywałam.

edit. co to postów na dzień dzisiejszy mam 81, ale jako redaktor wiadomo, że 100  nie jest trudno mi wbić xD

Edytowane przez Freya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-brak wymaganej ilości postów w momencie składania podania (dużo Ci ich nie brakuje to można przymknąć oko)

-ilość moderatorów w stosunku do ilości aktywnych użytkowników 

+ pracowita i elokwentna 

Jestem neutralny z malutką przewagą na tak  😄😂

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymagania spełnia

Pracowita jest

I nie da sobie wejść na głowę

Jestem na tak!

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety jestem na nie. Znamy się troszkę z innej sieci, na której miałaś moderatora czatu i jak wiadomo trzeba być opanowanym i świecić przykładem. Twoje odreagowywanie w necie, to słaby wzór dla innych.

Dobrze Ci idzie w redakcji, więc skup się na tym dziale i rozwijaj dalej.

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwspanialsza kobieto, którą chce poślubić 😄. No co ja innego mogę ci dać jak nie tak:

+Wiek

+Odpowiedzialna

+Aktywna

+Ma swoje cele i na pewno pomoże

-Nie dobra bo podrywała wczoraj każdego :C

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK
+Aktywna
+Pracowita
+Więcej powodów wyżej 

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nie. W sumie to jestem na tak.

+Wymagania

+Wiek

+Chęci

+ *Kaszel* Jest Ładna *Kaszel* 🤣

😄

• Dziękuje 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty.
Powód: Podanie zostało rozpatrzone pozytywnie.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a administracja rozważy ponowne otwarcie tematu.

Pozdrawiamy,
Ekipa HolyStrike.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin