Skocz do zawartości

Nowości

 • REKRUTACJARekrutacja otwarta na only dd2
  28.02.2019

Hitek

 VIP

Ostatnia wygrana Hitek w dniu 15 Marzec

Użytkownicy przyznają Hitek punkty reputacji!

Reputacja

10 Good

3 obserwujących

O Hitek

 • Urodziny 23.01.1999

Ostatnie wizyty

66 wyświetleń profilu
 1. Odchodzę przez pewną osobę, której nie chce widzieć na własne oczy 🙂 Powodzenia w rozwijaniu sieci 🙂 @Ajvorka : * Zawsze będziesz miała poparcie na PW , Steamie itp 🙂 Dziękuję za miłe gry ❤️ @luki3507 Tobie dziękuję za dużo śmiechu na PW 🙂 Dziękuję że mogłem się zarejestrować 🙂 Ale wiecie, jak wyżej 🙂 Tym razem, pierwszy raz tak szybko poddam 😕
 2. Premierka!!! Stare klasyki Ekwadoru! Zapraszam do Udostępnienia oraz do odsłuchu ! :D FP: https://www.facebook.com/HitBasse/ https://hearthis.at/hitbasse-fw/hitbasse-wspomnienia-ekwador-manieczki-vol2-16032019-secikipl/oN9/ https://www.youtube.com/watch?v=L4EflVsefqs https://www.seciki.pl/83410-hitbasse-wspomnienia-ekwador-manieczki-vol2.html
 3. Hitek

  Głosowanie na serwer dd2.

  Oddany :) 92 15.03.2019
 4. Hitek

  Głosowanie na serwer dd2.

  Głos Oddany na najlepszy DD2! 75 11.03.2019
 5. Hitek

  Głosowanie na serwer dd2.

  Głos Oddany z mojego serduszka 😄 67 10.03.2019
 6. Hitek

  Pokaż Się :)

  Takie tam ze snapa :D Kto ma mojego ten dostał :P
 7. Jeden Klub, Jeden Ojciec, Jedna rodzina, Jedne Drogi które prowadzą DO EKWADORU MANIECZEK! Ferry Corsten który gra w Tomorrowland po raz pierwszy w Polskim Klubie w Ekwadorze Manieczek!
 8. ,,Nie Patrz na Fałszywych co obracają ci dupę za plecami i obgadują, dąż do celu, kieruj się do przodu oraz mniej wyjebane na nich"

 9. W tym Temacie Wstawiamy swoje zdjęcia 🙂
 10. https://youtu.be/tclnQOlBLM8
 11. Na wstępie V Pewnie pomyślicie że jestem jakiś świrnięty, że udostępniam ostrzeżenia itp. Ale uwielbiam to robić, pokonywałem kilkadziesiąt, kilkanaście kilometrów, za zrobienie mega zdjęć i polowanie na extremalne burze Nie tylko muzyka to moja pasja, ale też ściganie za burzami itp Więc proszę uszanujcie to :) Więc teraz: Zostało wydane po raz pierwszy i bardzo wcześnie jak na rok 2019 ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami, możliwość, że nawet Podskoczy to drugiego stopnia. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obejmuje aż 8 województw ( Zamieszczone w zdjęciu poniżej) Wciągu dnia oraz w nocy z soboty na niedzielę niestabilne powietrze szczególnie zaznaczy się w zachodniej, północnej, południowo - zachodniej, środkowej, południowej oraz częściowo wschodniej Polsce, gdzie modele zgodnie wskazują na korzystne środowisko do rozwoju konwekcji. W warunkach silnego strumienia powietrza należy się liczyć z formowaniem pojedynczych komórek / pasm konwekcyjnych, jak i struktur liniowych (spodziewane linie szkwału), generujących przelotne, intensywne opady mieszane (deszcz, krupa śnieżna, drobny grad, deszcz ze śniegiem, mokry śnieg), a przede wszystkim silne oraz miejscami wręcz gwałtowne porywy wiatru o prędkości powyżej 70-100 km/h. Ze względu na pokrycie się znacznie nasilonego prądu strumieniowego z nieco podwyższoną niestabilnością powietrza wystąpią dość korzystne warunki do rozwoju burz, w trakcie których zagrożenie wiatrowe będzie szczególnie podwyższone. > https://www.facebook.com/GrzegorzPLB/ Dodam że z soboty na niedziele wiatr może osiągać nawet do 115 km/h. Radzę zachować bezpieczeństwo, odstawić auto lub inny pojazd od pobliskich drzew lub luźnych obiektów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...